112 Woningen Prinsenpolder te Made (afb)

      

Het nieuwbouwproject Prinsenpolder is een prachtig plan, waar dorp en natuur elkaar ontmoeten. Prinsenpolder omvat een divers aantal woningtypes, in verschillende prijsklassen, in koop en in huur. Het wordt een prachtige, groene dorpse woonomgeving. De architectuur van de woningen met de traditionele bouwvormen sluit nauw aan op de bestaande bouw van Made. De woningen krijgen een eigentijds statige uitstraling met hellende daken en schoorstenen. Een traditionele bouw met bakstenen in rode kleur of wit gekeimd (geschilderd), antraciete dakpannen, lichte kozijnen en zinken goten. Alles van hoogwaardige kwaliteit, qua vormgeving met een knipoog naar de jaren ’50, afgewerkt met moderne details.

Alle onderdelen van het plan sluiten nauw op elkaar aan, terwijl er toch veel variatie is in woningtypes en woonvormen. Zo is er veel variatie in de gevelontwerpen door middel van de verschillende indeling van ramen, erkers en bloemenkozijnen. Er ontstaat op deze manier een waardige en stijlvolle maar tegelijkertijd ook warme en gemoedelijke woonwijk. Het stedenbouwkundig plan is zo ontworpen dat het ook op lange termijn kwaliteit biedt en haar waarde behoudt.

In het plan zijn een aantal opvallende woningtypen opgenomen. Deze markeren de belangrijke plekken in het plan. Bij de entree van beide plandelen komen markante (vrijstaande) woningen en op de plaats waar de entree en het groene hof elkaar ontmoeten, worden enkele statige woningen gerealiseerd. Echt bijzonder en zeer verschillend zijn de woningen die zowel door de ontwikkelende partijen als door particulieren langs de linten van het plan gebouwd worden.
 

Producten

Albrand aansluitsets, Albrand verdelers: gegarandeerde topkwaliteit, Boxer FL verdeler met flowmeters - 2 t/m 9 groepen, Kleinmateriaal, Multifolie en staalmat, Overige toebehoren, PE-RT (vloer)verwarmingsbuis en Randisolatie

Terug naar het overzicht van referenties.

  • De #VSK 2012 was wederom een groot succes. Albrand kijkt terug op een fantastiche week. De prijswinnaars zijn bekend! http://t.co/tVNSAdl6 13-02-2012 om 09:36
  • Stand staat er prachtig bij! De VSK kan wat ons betreft beginnen. Hoop jullie morgen te zien. #VSK #Utrecht hal 9 stand B096. 05-02-2012 om 16:28